• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• 01 września 2022 roku w Szkole Podstawowej w Białousach rozległ się pierwszy dzwonek roku szkolnego 2022/23. Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy  tradycyjnie  od Mszy Świętej w Kościele w Łubiance, po której nauczyciele, rodzice i uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej w szkole.  Po powitaniu wszystkich zebranych przez Panią Dyrektor Barbarę Burak, minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych w czasie II wojny światowej.  Następnie wysłuchaliśmy listów Ministra Edukacji Narodowej i Podlaskiego Kuratora Oświaty. Po przedstawieniu nauczycieli, wszyscy udali się na spotkanie z wychowawcami. W tym roku w naszej szkole obok uczniów z Polski zasiądzie ponad trzydzieścioro uczniów z Ukrainy, którzy dołączyli do nas już w poprzednim roku szkolnym.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim owocnej edukacji i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nagrań wykonanych aparatem otrzymanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.